Zahradní nábytek z umělého ratanu


Zkrášlete si svou terasu zahradním nábytkem z umělého ratanu

Jste tajnými milovníky přírodního ratanu, ale dosud vás od jeho koupě odrazovala jeho krátká životnost a poměrně vysoká pořizovací cena? Nezoufejte, představíme vám moderní alternativu – umělý ratan.

Výhody vás potěší

Umělý ratan je  recyklovatelný, netoxický a dokonale imituje ten klasický. Oproti němu má hned několik výhod. Jeho nesporně delší životnost, pevnost a odolnost vám zaručí, že bude zdobit vaše zahradní posezení po dlouhou dobu.

Nepodléhá rozmarům počasí, letní deštík  není žádný problém a bohatě postačí, když se před nepříjemným deštěm schováte vy. Jeho barevnou pestrost nerozhodí ani sluneční paprsky a barva si  bez problémů zachová svou původní jiskru. Dokonce ani mráz umělému ratanu neublíží. Zkrátka, je to milovník extrémních podmínek.

Exkluzivní polyratanové lehátko červené

Příjemné posezení

Pohodlné sezení zaručují speciální kvalitní sedáky. Kvalitní materiál, z kterého je umělý ratan vyroben, zajišťuje pevnost a odolnost, nehrozí tak jeho praskání, dokonce se nemusíte bát ani nepříjemného olupování. Další výhodou z hlediska bezpečnosti, třeba vašich dětí – nehrozí zadření nepříjemné třísky.

Péče je jednoduchá

Umělý ratan potěší hospodyňky, jeho údržba je snadná. Stačí osprchovat proudem vody a nechat oschnout, případně jen omýt houbičkou namočenou ve vodě se saponátem. A pokud jej budete překrývat ochrannou plachtou, ušetříte si tak i jeho časté mytí.

Zahradní nábytek z umělého ratanu

Vybere si každý

Na svou zahradu, balkon či terasu si můžete vybrat jak jednotlivé kusy, tak kompletní sestavy, včetně stolků. Lenošit můžete třeba na prostorné luxusní pohovce opatřené stíněním proti slunci nebo  poobědvat  na pohodlných židlích. A při posezení v sedací soupravě si budete připadat jako v přírodním obývacím pokoji.

 

Že nevlastníte zahradu? Nevadí, tyto pohodlné kousky oceníte i u vás na balkóně, a opravdu velcí nadšenci neváhají pořídit si nábytek z umělého ratanu třeba do zimní zahrady či obývacího pokoje.

Použité fotografie:

eshop AmplaCZ

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *