Zahradní lavice sluší každé zahradě


Každá zahrada ať už malá nebo velká, na chalupě, nebo v zahrádkářské kolonii, si zaslouží nějaký ten stylový kousek zahradního nábytku, který potěší oko, ale také třeba i naše tělo. Není nad to, posedět si a odpočinout si na chvíli od sekání trávy, nebo si jen tak v pohodlí vypít ranní kávičku. Zahradní lavice jsou jako stvořené k tomu, přesně splnit vaše očekávání.

Proč zrovna zahradní lavice?

Zahradní lavice je nejen stylovým kouskem, který zapadne jak na terasu domu, tak i pod rozkvetlou jabloň. Je to navíc i dokonalý a pohodlný společník k odpočinku i lenošení. Nezabere příliš mnoho místa, můžete ji tak postavit třeba jen ke zdi domu, nejlépe na jihozápadní stranu, a těšit se ještě dlouho do večera z tepla, sálajícího z vyhřáté budovy. Lehce ji pak v horkých dnech přesunete do altánu, pergoly nebo schováte do garáže či zahradního domku. Její nízká váha dovoluje její snadnou manipulaci a její umístění je tak jen na vás.

Zahradní lavice

Jaký materiál je ten pravý?

U zahradního nábytku je stálicí mezi používanými materiály dřevo. Nejpoužívanějším materiálem je borovice, ale také teakové dřevo, jehož největší předností je odolnost vůči vodě a rozmarům počasí. Vybírat můžete v přírodních barvách, ale také různých odstínech. U lavice bez povrchových úprav tak můžete dát prostor své fantazii při natírání, nebo svému kreativnímu uměleckému umu při kreslení. Dřevo je dřevo a tak máte záruku kvalitního materiálu, který vydrží opravdu hodně.
Zahradní lavici sluší i hliníková konstrukce černé barvy. Umělý ratan oceníte tehdy, nechcete-li si lámat hlavu s úklidem lavice – můžete ji totiž nechat venku celoročně. A kovová lavice s drátěnou výplní osloví svou jednoduchou elegancí a snadnou údržbou.

I na vašem balkoně ji to bude slušet

Balkón, lodžie, balkónová terasa nebo zimní zahrada, i zde ve výškách si zahradní lavice najde své místo. Můžete tak snadno pozorovat ruch na ulici, posedět si u čaje nebo nedělního koláče a pohodlně tak na jediném kusu nábytku složí své pozadí i více osob najednou. A pozorování noční letní oblohy v milostném objetí – k tomu stylová lavice přímo vybízí.

Ať už styl rustikální, česká klasika, či styl francouzského venkova s poctivou ruční řezbářskou prací, vybere si opravdu každý. Lavici můžete doplnit i o stůl ve stejném stylu a o zahradní nábytek máte postaráno.

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *