Vánoce bez výzdoby? Jako by nebyly.


I náš domov si zaslouží prožít krásné vánoce. Dopřejme mu tedy pořádnou vánoční výzdobu, díky níž i nás pohltí atmosféra vánoc.

I vánocům vládne móda

Letošní vánoce jsou ve znamení „handmade“. Do popředí se dostávají přírodní materiály. Podtrhují tak tradici vánoc, a pokud si je navíc vyrobíte doma sami, třeba s pomocí dětí, kouzlo a radost z těchto svátků bude dvojnásobná. Z materiálů můžete použít pytlovinu, koření, větvičky, šišky, bobule, ořechy, sušené ovoce – fantazii se meze nekladou. Takto můžete ozdobit věnce, svícny, vyrobit dekoraci na stůl ale i vánoční stromeček, který by letos měl určitě vonět po jehličí a smůle.
Mezi barvami vévodí bílá, bílo – fialová a ledový nádech. Ať už na vánočním stromečku, nebo jako řetězy, baňky pokryté bílou krajkou, či hvězdy, nebo malí sněhuláčci a adventní věnce.

Vánoční osvětlení

Světelné dekorace do interiéru

Hitem letošních vánoc je dekorační led osvětlení. Vypadá velmi dobře a ještě šetří vaší peněženku. Navíc je lehké, takže můžete ozdobit prakticky cokoli. Výborně vypadá naaranžované přímo v okně nebo na garnýži. Osobité kouzlo dodá také vašemu parapetu, stačí volně položit.
Okna můžeme vyzdobit svícnem, nebo vánočními postavičkami, které vykouzlí atmosféru zimy a sněhu alespoň doma pro případ, že by nám letošní zima žádný v čase vánočním nedopřála.
I svíčky mají své místo ať už na stole, či v okně, a i ony se vyrábí podsvětlené led žárovkami, v různých tvarech a barvách.

Dopřejte vánoce i sousedům

Máte rádi večerní procházky, kdy můžete obdivovat výzdobu zahrad, domů a dokonce i balkónů?

I vy se můžete podělit s ostatními o vánoční atmosféru pomocí :

  • světelných řetězů
  • světelných lan, která vytváří iluzi padajícího sněhu
  • led rampouchů
  • postaviček sobů, sněhuláka, Ježíška

 

Výrobci se předhání s množstvím a možnostmi, takže každý si jistě najde to pravé, blízké právě té své vánoční náladě a osobitému stylu. Vánoce totiž tvoříme nejvíce my sami :)

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *