Televizní křeslo – praktický doplněk


Vzhledem k současné a budoucí hektické době, existuje jen málo okamžiků, kdy si můžeme dopřát oddych od veškerého okolního dění a všudypřítomného stresu. Masáže, sport a jiné odpočinkové činnosti. To vše jsou způsoby, kterými se snažíme utéct od reality. Většinou, ale spotřebují mnoho času a také lezou do peněz. O kolik příjemnějším řešením je tedy ponořit se večer, co večer, do vlastního televizního křesla a po náročném dni si dopřát alespoň trochu odpočinku a téměř profesionálního opečovávání!

Relaxační křeslo, bílá/třešeň, NIGEL

Pro relaxaci i zdraví

Televizní křeslo, ač se to mnohým nezdá, je praktickým doplňkem každého obývacího pokoje nebo kterékoli jiné místnosti s televizorem (pro milovníky četby i bez televizoru). Nejen, že má svému majiteli posloužit především jako neocenitelné, pohodlné a relaxační útočiště pro sledování televizního vysílání, četbu nebo prostý odpočinek po náročně stráveném čase, odborníci se ale také shodují, že většina televizních křesel prospívá zdraví! A to zejména díky mírnému sklonu opěradla dozadu, které pomáhá páteři, a také díky opěrkám na ruce po obou stranách. Ty velice usnadňují usedání a vstávání z křesla především starším lidem.

Masážní křeslo, elektrické, černé AUREL

Rozšíření televizního křesla

Ke zdraví i odpočinku mohou napomoci například masážní programy, které řada televizních křesel obsahuje tzv. „navíc“. Za poslední roky, kdy se televizní křesla stávají oblíbenějšími, existuje již široká škála nejrůznějšího příslušenství televizních křesel, podle kterých si to své může každý člověk vybrat k dosažení co největšího pohodlí i relaxace.

Některá televizní křesla disponují nastavitelným polohováním sedu, některá jsou již sama o sobě stavěna jako houpací nebo mají zvýšené zadní opěradlo jako tzv. „ušák“, k jiným televizním křeslům je zase dodáván taburet pod nohy a další má tuto podnožku vysunovací. U žádného televizního křesla samozřejmě nechybí boční kapsa na ovladač, případně pultík na občerstvení s pitím! Televizní křesla jsou obecně stavěna tak, aby svým majitelům poskytovala co největší komfort a pohodlí.

Křesla do obývacího pokoje

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *