Sodastream aneb bublinky prosím


Nebaví vás už tahání těžkých balíků minerálek, sodovek a vod ? Rozčiluje vás, kolik vás měsíčně takový nákup stojí? A věčně přeplněné žluté popelnice na plasty ve vás svádí vnitřní boj, jestli máte odpad třídit? Přitom ale vodu s bublinkami přímo milujete? Máme pro vás skvělé řešení. Představujeme vám výrobník sody Sodastream.

Výhody k nezaplacení

Díky výrobníku vody získáte do kuchyně pomocníka, který vám pomůže ušetřit finance, protože nebudete platit za předraženou vodu z obchodu, ale k výrobě vám postačí obyčejná voda z kohoutku, která je také leckdy kvalitnější než ta kupovaná. Nebudete namáhat své ruce ani záda nošením těžkých vod, a že se jich nanosíte, pokud dodržujete pitný režim. Žádná nečekaná návštěva vás už nezaskočí. Vždy budete mít doma při ruce perfektní a vynikající sodovku. A velká rodinná oslava? Každý většinou má rád jinou příchuť vody a vy v obchodě běháte od regálu k regálu a hledáte, abyste uspokojili chutě vašich hostů. Teď to zvládnete hravě a bez stresu. A vybrat si bude moci každý a ještě ochutná příchutě, které ani neznal. Budete zkrátka in. A v parních letních dnech budete vždy vybaveni skvělou sodovkou.

Výrobník sody Sodastream

Dvojnásobná ekologie

Pokud jste ekologicky smýšlející, tato soukromá sodovkárna u vás doma, vás jistě potěší.
Výrobník sody funguje pouze na mechanickém principu, k výrobě nepotřebujete žádnou elektřinu ani baterie. Navíc si vždy připravíte právě tolik sodovky, kolik právě potřebujete, vždy čerstvou a přímo na váš stůl – nebo spíše do sklenice. A životní prostředí nezatěžujete žádnými plastovými lahvemi.

Výběr designu, příchutí i bublinek

Tolikrát, kolikrát zmáčknete, tolik bublinek si dopřejete. Každý si tak připraví přesně takovou bublinkovou lázeň pro své chuťové pohárky, jakou má rád. Design vám barevně i stylově padne do oka a zapadne i do interiéru vaší kuchyně. S příchutí si nemusíte lámat hlavu, je jich nespočet a inspirovat vás budou i k experimentování , třeba k namíchání nových míchaných nealko drinků.

A něco navíc…

Jistě vás potěší, že bombičky vyměníte snadno i v obchodech s potravinami a dokonce i supermarketech. Výměnná místa se stále rozšiřují, stačí sledovat logo výměnného místa.
Svým dětem jistě uděláte radost stylovou lahví přímo určenou pro děti, s nejrůznějšími dětskými motivy.

A tečka na závěr – nebojte se experimentovat a použijte svůj domácí sirup, čerstvou mátu, limetku či citron. Vašim chutím se meze nekladou.

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *