Sektorový nábytek – plus pro vaší fantazii


Díky sektorovému nábytku v sobě objevíte bytového designera

Když se řekne „ sektorový nábytek“, většina z nás si představí obývací stěnu z dob dávno minulých, kterou měl skoro každý náš příbuzný či kamarád na vlas stejnou jako my. Nenechte se zmást, tyto doby už jsou opravdu minulostí, a tak sektorový nábytek není nic nepěkného, za co by jste se měli stydět. Ba naopak – díky takovému nábytku můžete vykouzlit originální vzhled vašeho příbytku, který bude mít své osobité kouzlo.

Sektorová vitrina bila extra vysoký lesk

Co nákupem sektoru získáte?

Nekonečně mnoho možností. Možnost variability, vzájemného kombinování a přijatelné ceny. Opravdu bohatá škála barev, stylů – od minimalistického po starobylý – a nic vám nebrání zkombinovat si je tak, jak to cítíte vy. Dvířka upevnit vpravo, vlevo, nebo dokonce nechat bez dvířek. Dostupnost nejen cenová, ale také dostupnost zboží – nemusíte čekat na několika týdenní objednávky, zboží je většinou ihned k odběru, nebo k doručení do druhého dne. Velkým plusem je možnost přikupování a napojování jednotlivých kousků na sebe. Strach z neoriginálnosti mít nemusíte. Doplňky, výmalba, tapeta či nálepky na zeď – to vše dotvoří interiér tak, že nebude nikdy působit nudně.

Ideální využití prostoru i místa

Multifunkčnost sektorového nábytku vám dovolí využít kus nábytku v podstatě k čemukoli. Botník nemusí být nutně jen pod tímto názvem zakoupený kus nábytku, ale když popustíte uzdu fantazii, vytvoříte jej klidně z nižšího policového regálu, původně určeného jako knihovna.

Zařizování interiéru se stane hrou

Nastavovat, rozšiřovat, přestavět, přemístit podle aktuálních požadavků majitelů, to vše vám nabízí tento „stavebnicový“ nábytek. Tuto variabilitu oceníte právě nejvíce v malých prostorách. Nejste svázání žádnými předpisy k čemu ten či onen kousek použít, a pokud chcete, můžete jej kdykoli přesunout či využít k jinému účelu.

Variabilita je největší výhodou a nezanedbatelným plusem sektorového nábytku. Je vlastně jen a jen na vaší fantazii, jak jednotlivý kousek využijete.

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *