Sektorový nábytek do dětského pokoje? Skvělá volba!


Dětský pokoj je specifické místo našeho obydlí. Ať už v domku nebo v bytě, chceme dopřát své ratolesti pocit soukromí, místo plné her, zábavy i odpočinku. Miminko, batole, předškolák či puberťák – základem dětského pokoje je nábytek. Praktický, funkční a přizpůsobitelný aktuálním potřebám. Tím zcela jistě je sektorový nábytek.

Výhody sektoru, které potěší

Jednotlivé kousky můžete rozestavit podle svého vkusu a možností, které vám prostor dovolí. Navíc, kdykoli dle potřeby přeskupit. A pokud patříte mezi ty, kteří mají rádi změnu, můžete vymýšlet různé variace a posouvat s nábytkem třeba v každém ročním období.
Dobrou zprávou je, že pokud si nechcete koupit vše najednou, můžete dokoupit kdykoli další kousky postupně, jak potomek dorůstá, a jeho potřeby a požadavky se zvyšují.

Na nic nezapomenout

Základem každého dětského pokoje je kvalitní postel se zdravotní matrací, úložné prostory, psací stůl, kvalitní židle. Jako úložné prostory zpočátku postačí komoda, časem doplněná skříní, různě vnitřně členěnou. Všudypřítomné hračky zkrotíte v komodě na hračky, či děleném regálu, který bude zpočátku útočištěm pro hračky, časem jej vystřídají například knihy.

Dětský pokoj Ego

Varianty sektorových sestav

Nakoupíte vše potřebné stylově shodné, ale nic vám nebrání rozestavět je dle svých přání. V úspoře místa, zvláště v malých bytech či mini pokojích, je jasným favoritem vyvýšená postel. Vybírat můžete z mnoha kombinací, ale nejvíce oceníte prostor navíc, který vám vznikne pod spací částí. Hrací koutek, který vysunutím psacího stolu odhalí místo pro kreslení, komodu pro oblečení, poličky pro hračky…

To je jen jedna z mnoha možností. Zkrátka roste s malým obyvatelem. Od miminka po školáka, tak by se dala popsat multifunkční postýlka. Zprvu postýlka s přebalovacím pultem a zásuvkami, a až dítko povyroste, po rozložení odhalí tento promyšlený kus nábytku svůj poklad – klasickou postel s úložným prostorem, psací stůl, komodu. Ano toto vše zvládne ukrýt a navíc ve stejném dekoru můžete dokoupit další kousky.

Hitem poslední doby jsou také sestavy, které místo klasické postele disponují postelí sklopnou, která ušetří místo opravdu dokonale.

A nezapomeňte k výběru přizvat malé obyvatele. Budou zářit štěstím, že je berete za parťáky, vždyť obývat tento malý svět budou právě oni.

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *