Sedací vak – lenošení, relaxace i zábava


Sedací pytel – sedací vak

Přemýšlíte nad tím, jak oživit váš pokoj kouskem něčeho moderního, funkčního a možná tak trochu nekonvenčního?
A co zvolit neokoukaný praktický kus nábytku nesoucí vše říkající název – sedací pytel či vak?
Už dávno totiž nemají své místo pouze ve studentských pokojích.

Zabydlí se i u vás v obýváku

I když na první pohled působí sedací pytel nepohodlně, z hlediska vstávání a sedání, brzy zjistíte, že jsou tak pohodlné, že se vám z nich nebude chtít vstát. Můžete se zavrtat do své oblíbené polohy a vak bude kopírovat a zároveň podpírat vaše tělo. Sledování televize, čtení knihy či jen lenošení, se stane rázem relaxačním zážitkem. Jejich přednosti ocení i návštěva a nakonec se ještě na sedací vak bude psát zasedací pořádek a vypisovat reservé :)

Sedací pytel

Kamarád dětských pokojů

Obdiv sklízí zejména u dětí. Ty se rády povalují, převalují, hopsají. Zpříjemní i psaní úkolů, učení, nebo práci na počítači a samozřejmě hraní nejrůznějších her.

Vybíráme……

Malý, velký, design dle našeho vkusu, fantazie, nebo kousek něčeho nového. To vše splní tito nenápadní pomocníci, kterým lehce najdeme místečko v našem příbytku. Při nákupu si zvolme velikost dle naší váhy a výšky – objem náplně pak bude přímo odpovídat našemu tělu. Velikou předností na kterou nesmíme zapomenout je skutečnost, že si lehce upravíme pevnost a tvarovatelnost pomocí přidání či ubrání výplně a vytvoříme si opravdu sedací vak přímo pro nás na míru. Stačí sundat potah, rozepnout suchý zip a doplnit či ubrat.

Výhody sedacích pytlů

Skladnost, variabilita, lehká přenosnost. Můžeme je tak stěhovat dle aktuální potřeby z místnosti do místnosti, nebo v případě malého bytu uklidit například do komory.
Díky malé váze s nimi mohou bez problémů manipulovat i děti a nehrozí jim na nich tolik úrazů.
Na výběr máme z několika druhů materiálů – plyš, bavlna, polyester a ekokůže – kterou ocení rodiče i majitelé zvířecích miláčků. Potahy lze lehce sundat a vyprat a nebo jejich střídáním si vždy oživíme interiér podle aktuální nálady.
Náplň se časem „sesedne“ a můžeme mít pocit menšího pohodlí. Pro tyto případy lehce dokoupíme náhradní kuličky a doplníme.

Hledáte něco pohodlného a netradičního, kam se s chutí uvelebíte? Sedací vak je to pravé.

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *