Rohová sedací souprava – dominanta interiéru


Rohová sedačka dominuje interiéru a šetří místo

Říkává se : „Můj dům, můj hrad“. Naše obydlí je naším útočištěm, ne vždy, ale náš domov oplývá rozměry hradu. Ať už z důvodů ekonomických, či dobrovolných, kdy nám zkrátka ke štěstí stačí třeba i garsonka.
Při výběru rohové sedací soupravy bychom tak měli klást důraz na to, abychom malý prostor nepřeplnili nábytkem.Rohová sedací souprava roy L černobílá

Rohová sedací souprava je ideálním řešením

Prakticky a účelně nám zaplní roh pokoje, pro který se hůře hledá využití a ušetříte tak místo.
Tím, že vy, či vaše návštěva sedí blíže u sebe a je využitý prostor, který například mezi křesly zeje prázdnotou, nemusíte kupovat velký konferenční stůl, ale postačí menší, například kulatý, a zase máte další centimetry ušetřené.
Rohová souprava poskytuje velmi pohodlné uvelebení se celé rodině, třeba při sledování televize.
Pokud vyberete světlejší barvy potahu, ještě více vám místnost prosvětlí a opticky zvětší. Navíc, při rodinné oslavě, se na ní vejde daleko více gratulantů, než třeba na gauč a dvě křesla.

Bonusy navíc se vyplatí

Rozkládací variantu nerozeznáte na první pohled od té klasické. Přináší ale výhodu navíc a tou je jednoduché rozložení v plnohodnotnou postel. Pokud by jste ji chtěli využívat pro každodenní přespání, stačí jen vybrat kvalitnější matrace. Když máte malý byt, díky rohové sedačce, získáte pohovku i manželskou postel a ještě naplno využijete každý kout místnosti. Nečekaná návštěva, kamarádi vašich dětí, ale ani chřipková epidemie, kdy vás budil kašel partnera, vás už nezaskočí. Díky ní se všichni pohodlně vyspíte.
Úložný prostor vám vyřeší otázku, kam s přikrývkami, televizními dekami, či hračkami vašich dětí.

Na co nezapomenout

Při výběru myslete na to, že její případné přemístění v pokoji na jiné místo může být problém, a to z důvodů uspořádání pokoje. Dobře tedy zvažte, kam ji chcete umístit.
Při hledání místa, často rohový tvar sedačky láká k tomu, umístit ji pod okno. Pod okno ale znamená také k topení, nezapomeňme tedy na nezbytnost proudění tepla a ponechme mezi topením a sedačkou potřebný prostor. Dnes můžete vybírat z pestré škály barev, použitých materiálů, různých velikostí a rozměrů, ale také designu.

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *