Přebalovací pulty a komody


Každý rodič chce svému potomkovi dopřát to nejlepší. O to víc, když se jedná o malá miminka. Přebalovací pulty patří v současné době mezi základní výbavu téměř všech novopečených rodičů. Správně vybraný přebalovací pult může být navíc (kromě plnění svojí prvotní funkce) krásným doplňkem v místnosti či sloužit jako praktický úložný prostor.

Pro miminko i maminku

Přebalovací pult by měl být nejen pohodlný pro samotné miminko, ale měl by plně vyhovovat také oběma rodičům. Největší výhodou je zejména šetrnost k jejich zádům, protože se k miminku nemusí tolik ohýbat a mohou si tak lépe užít a vychutnat každou chvilku se svým potomkem. V dnešní době je na trhu velká spousta přebalovacích pultů, a každý si tak může vybrat podle svých preferencí, nároků a vkusu. Je libo pult ve stylu provence či na kolečkách? Nabídka je opravdu široká.

Přebalovací komoda Aneta

Jaký přebalovací pult vybrat?

Na přebalovacím pultu tráví miminka relativně dost času, proto se vyplatí do něj investovat. Při správném výběru vám navíc může posloužit i v případě dalšího rozrůstání rodiny. Pokud nemáte v bytě či domě moc místa na zbyt, právě pro vás jsou určeny skládací přebalovací pulty, které můžete snadno schovat do skříně či za dveře. Pokud máte místa dost, vyplatí se pořídit si přebalovací komodu, která poskytuje velké množství úložného prostoru. Díky otevřenému úložnému prostoru máte všechno potřebné hned po ruce. Výhodou pultů s dveřmi je zase celkově uklizenější dojem celého prostoru.

Miminko

Na pohodlí miminka záleží

Každé miminko má rádo měkký a teplý povrch. Nezbytností je proto k přebalovacímu pultu pořídit i přebalovací podložku, díky které se bude každý prcek cítit jako v bavlnce. Vybírat lze z mnoha materiálů, tvarů, barev i vzorů. Podložky plní také velmi důležitou bezpečností funkci, když chrání miminko před zraněním či poškrábáním.

A jak to máte vy? Používáte přebalovací pult, nebo si vystačíte s přebalováním na posteli?

Použité fotografie:

Amy Riddle CC by 2.0

eshop Nábytek NET

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *