Pohovka pro lenošení i kvalitní spánek?


Rozkládací pohovka je to pravé!

Začínáte bydlet sami, s přítelem či přítelkyní a tak vám zpočátku stačí malá klícka? Nebo jste se už rozrostli o potomky a z vaší ložnice jim chcete vykouzlit dětský pokoj? Pak nastává otázka, jak vyřešit spací část pro vás, kde se dobře a kvalitně vyspíte. Skvělou volbou se tak stává elegantní a víceúčelová rozkládací pohovka.

Pohovka slouží ve dne i v noci

Jejím posláním je sloužit nám ve dne i v noci. Ve dne si posedíte s rodinou či návštěvou a večer se promění v kvalitní spací plochu. V pokoji vám zůstane dostatek místa pro případné návštěvy, či hry vašich ratolestí, nebo si díky ušetřenému místu můžete během dne pohodlně zacvičit.
Můžete si pořídit i variantu s kolečky, kdy je pak přemístění pohovky hračkou a můžete si ji tak na noc či den přesunout vždy na jiné místo.

Pohovka rozkládací s úložným prostorem Asia látka červená

O kvalitní spánek se už nemusíte bát

Už dávno není pravdou, že se rozkládací pohovky nehodí ke každodennímu spánku. Na trhu existuje nepřeberné množství druhů, přímo určených k pravidelnému spaní, a tak si můžete vybrat i kvalitní matraci, která plnohodnotně nahradí postel.

Rozestláno v mžiku

Jednoduché rozkládání, které zvládne i větší dítko. Během chvilky, a s pomocí jen pár pohybů, máte rázem uklizeno a z vaší ložnice se stane obývací pokoj připravený třeba na oslavu. Způsobů jak se pohovka rozkládá je několik, umožňují nám tak vybrat si tu, která se nám vejde do našeho bytu přesně na míru, a naše potřeby přizpůsobí možnostem interiéru, což majitelé menších bytů jistě ocení.

Doplňky, které oceníte

Snímatelné prací potahy jsou šikovnou vychytávkou a praktickým pomocníkem, díky němuž můžeme interiéru dopřát změnu několikrát do roka.

Úložný prostor, ať už zabudovaný přímo v pohovce, nebo vyřešený pomocí speciálních krabic z různých materiálů. Ukryjeme tak v pohovce například lůžkoviny, ale i různé věci, které máme rádi při lenošení blízko u sebe. Ušetříme tak nejen místo, ale i zbytečné pohyby :)

Rozkládací pohovka šetří peníze. Místo nákupu postele a gauče zakoupíte jen jeden kus nábytku – praktickou rozkládací pohovku

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *