Párty stany vhodné pro každou akci


Přestože nás zima konečně obdařila sněhem a mnozí lidé si užívají zimní radovánky, tak není důvod se zajímat o letní aktivity. Co vám ještě chybí? Pokud se často scházíte se svými přáteli a rodinou nebo pravidelně pořádáte firemní, sportovní, kulturní a jiné společenské akce, tak by rozhodně neměly chybět ve vaší výbavě párty stany. Pro jednorázové a větší akce jsou vhodnější velkoplošné stany, které si můžete pronajmout s veškerým zařízení včetně cateringu. Na opakující se akce se rozhodně vyplatí párty stany vlastnit, než si je stále zapůjčovat. A to platí dvojnásob v případě širokého rodinného kruhu, ve kterém panuje úžasná nálada a nikdy nechybí chuť do venkovního opékání.

Párty stany – jednoduchá montáž a demontáž

Pokud zavítáte do zákazníky ověřeného obchodu t-zbozi.cz, tak se můžete spolehnout, že veškeré výrobky jsou vyrobené podle platných evropských norem a standardů. Párty stany jsou jednoduše postavitelné a montáž či demontáž je srovnatelná s klasickým rekreačním stanem. Skelet tvoří ocelové nebo pevné hliníkové trubky, nechybí upevnění na kroužky, popruhy a suché zipy. Párty stany se nabízejí v mnoha rozměrech. Od nejmenšího 3 x 3 metrů až po 6 x 12 metrů a více. Máte možnost si zvolit i tvar zastřešení, do špice či pagody. Nebo vám bude více vyhovovat sedlová střecha? V nabídce nechybí profesionální stany s nůžkovou konstrukcí.
Párty stany

Párty stany – všestranné využití

Jak již bylo zmíněno, tak se párty stany nevyužívají jen k relaxaci, ale stylově poslouží při podnikatelských aktivitách –  prodejní nebo reklamní stánek, letní restaurace apod. V domácnosti vám párty stany mohou dočasně sloužit jako skladiště pro zahradní techniku, gril, dřevo nebo si pod stan můžete ukrýt vyprané prádlo před bouřkou.  Párty stany se hodí i pro sportovní využití dětí v době prázdnin.  V zadní stěně stanu nechybí okna vyrobené z průhledného vytvrzeného igelitu, boční stěny a střecha je z PVC, materiál je nepromokavý a přední čelo je otevřené.

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *