Odpadkový koš – jeho úděl není zrovna voňavý


Pryč už je doba, na kterou můžeme vzpomínat jen z filmů, kdy se u popelnice sešli sousedé s jedním univerzálním odpadkovým košem bílé barvy, o jehož vzhledu si musely šuškat i myšky. Naštěstí si dnes tohoto nezbytného pomocníka, kterého často bereme jako samozřejmost, můžeme vybírat z pestré škály designu, barev a materiálu tak, aby dokonale zapadl do interiéru kuchyně a sám se stal prvkem, který už nemusíme maskovat a schovávat.

Není koš jako koš

Díky šikovným designerům si do své kuchyně můžete vybírat koš nejen podle velikosti – ať už vám stačí malý, protože žijete sami, nebo opravdu velký, máte-li plný dům dětí. Nabídka je tak pestrá, že ať už si vyberete materiál plastový či nerezový, najdete takový koš, který dokonale zapadne do stylu vaší kuchyně jak barevně tak designově. Oválné, čtvercové, ale i rohové, které šikovně využijí doslova každý kout. S netradičním potiskem pro ty, kteří koš nechtějí nijak maskovat, ale chtějí naopak využít jako výrazný prvek interiéru kuchyně. Vybírat si můžete dokonce podle toho, jak chcete koš otevírat. Pokud se s otevíráním nechcete nijak zdržovat, bezdotykové otevírání jistě oceníte. Pryč jsou ale doby pouhého nášlapného mechanismu. Díky čidlu se váš koš sám otevře.

Bezdotykový odpadkový koš

I dětský pokoj si zaslouží pořádek

Učit děti pořádku je nejlepší už od malička, a tak výrobci myslí i na ty nejmenší a jejich pokojíčky. Odpadkové koše s motivy pohádkových postaviček, nebo novodobých dětských hrdinů, ty jsou přímo ideální pro udržování čistoty v dětském pokoji. Malé varianty přímo na pracovní stůl, třeba v podobě malé popelnice, rády ukryjí nejrůznější papírky a potěší každého klučinu, který si představuje jak bude jednou popelářem.

Odpadkový koš Flipbin

Nemusíte o něm ani vědět

Pokud vaše představa o útulné kuchyni zahrnuje i skutečnost, že nikdo nemá ani tušení, že i vy používáte odpadkový koš, pak je skvělou volbou pořídit si odpadkový koš určený k zabudování do dvířek kuchyňské linky. Třeba i do té rohové, a může se při otevření dvířek klidně i sám otevřít a vy jej tak snadno naplníte.

 

Pokud myslíte na přírodu, můžete vybírat z velké nabídky kuchyňských odpadkových košů přímo určených k třídění odpadu přímo ve vaší kuchyni.

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *