Obývací stěny


V minulých časech měly panelákové byty omezený prostor, a tak se neustále řešilo, jak uložit do společenské místnosti mohutnou obývací sestavu. Nevyužité skříňky a vitríny se umisťovaly do dětských pokojů nebo do ložnice, či končily u sousedů, zřídka vzhledově ladily k původnímu nábytku těchto pokojů. Tradice příšerných obývacích obrů trvala do konce 80. let 20. století, až po sametové revoluci se konečně přestaly monstrózní obývací stěny vyrábět. V současné době je o tento typ nábytku zájem, ovšem v jiném provedení. Vedou moderní modulové systémy. Výběr je obrovský, vládne jednoduchost a praktičnost s ohledem na vzdušnost.

Obývací stěna Leo bílá s LED osvětlením

Obývací stěny – materiály

Současné moderní sestavy se vyrábějí převážně z lamina, dále z masivu, MDF, ratanu nebo kovu a to v široké škále provedení a barev. Pokud zavítáte do největšího internetového obchodu s nábytkem v ČR t-nabytek.cz, tak zde naleznete obývací stěny, jež vás na první pohled zaujmou unikátním přímo nadčasovým designem. A co je nejdůležitější, že obývací sestavy působí i pevným vzhledem, díky tomu nábytek budí dojem, že je vyroben z kvalitního dřevěného masivu. Ohromný výběr barevných povrchů – ořech, dub sonoma, olše, wenge, koňak, jabloň a další. Podstavce u nábytku se vyrábějí přímo jako součást korpusu nebo stojí na dřevěných popřípadě kovových nožkách, nechybí elegantními madla a propracované panty pro snadné a tiché otevírání a zavírání.

Obývací stěna, vysoký lesk, barva bílo černá
Obývací stěny ve velkém výběru za skvělé ceny

Ano, za skvělé ceny si můžete ve výše zmíněném internetovém obchodě s nábytkem pořídit luxusní obývací stěny. Doprava ZDARMA, báječný klientský servis, snadný výběr ve filtru v levém sloupečku​ – zkrátka prodejní kategorie. Nelze se divit, že tento eshop s nábytkem zdobí certifikát Heureka, ověřeno zákazníky. V dalších dvou odkazech naleznete nejen inspiraci, ale také zajímavé informace o nábytku, nechybí fotogalerie.

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *