Léto se blíží. Pořiďte si nůžkový stan!


Milujeme teplo a velmi se těšíme na zahradní posezení s přáteli, kde nesmí chybět gril a dobré pití. Grilovací párty patří k prázdninám jako koupání nebo cestování. Nebo raději relaxujete v soukromí na zahradě a nemáte zájem o zvědavé pohledy svých sousedů? I v tomto případě vám nůžkové stany luxusně poslouží. Pořádání zahradních slavností měla v oblibě již šlechta v dobách dávno minulých dobách. Jednalo se nejen o ukázku dobrého jídla a pití, ale také o přehlídku rób ušitých podle poslední módy. Nůžkové stany – nyní vám stačí pohodlný domácí oblek, jen ať mají hosté co jíst a pít, nesmí chybět ochrana před náhlým deštěm nebo před silným slunečním zářením.

Nůžkové stany – stylový doplněk do Vaší zahrady  

A pokud pravidelně pořádáte firemní, kulturní, sportovní a jiné společenské akce, tak se rozhodně bez praktického nůžkového stanu neobejdete. A kde se nabízí vysoká kvalita za rozumné ceny? V zákazníky ověřeném internetovém obchodě t-zbozi.cz.  Ne jednu garden párty nebo veletrh, výstavu, svatbu, festival či koncert zdobí jejich nůžkové stany. Tyto výrobky využijete i pro rychlé uskladnění menší techniky, grilu nebo si pod nůžkovým stanem můžete ukrýt mokré prádlo před deštěm. Rozhodně se vám již nevyplatí si nůžkové stany projímat z půjčoven za drahé peníze. Cenové relace jsou víc než příznivé, staly se nůžkové stany běžnou součástí našich domovů.
Nůžkový stan

Osvědčená kvalita – nůžkové stany

Trh nabízí nůžkové stany v široké barevné škále, v různém provedení a velikostech. Výrobky se vyrábějí pouze z nepromokavého PVC, kde jsou boky zpevněné polyesterem, pochopitelně nechybí dvojitá okna z tvrzeného igelitu.  Nůžkové stany jsou oblíbené pro snadnou montáž a demontáž bez použití nářadí, ale také pro svou jednoduchou údržbu a dlouhou životnost.  Oceníte odnímatelné bočnice stejně jako možnost si dokoupit různé náhradní díly jako je moskytiéra, přenosná taška apod.

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *