Kvalitní nábytek do ložnice pro klidný spánek


Vylaďte si spánek ložnicovou sestavou

I když se může zdát, že ložnice je pouze místem pro spánek a milostné radovánky, je také místem, kde ukládáme oblečení, čteme knihu, sledujeme televizi, či ležíme s chřipkou. Proto i její interiér je důležitý, stejně jako funkčnost a praktičnost přesně na míru našim potřebám. Ložnicové sestavy jsou dokonalým řešením, jak pořídit vše po čem toužíme.

Kompletní vybavení ložnice v jednotném stylu

Nemusíte se už bát, že se vám nepovede sladit ložnici, aby byla příjemná na pohled a hlavně tak,aby jste se v ní cítili báječně. Všechny kousky vidíte pohromadě a lépe si představíte, jak budou vypadat u vás doma, a zda celkový dojem lahodí vašemu oku.
Jednotlivé kusy nábytku, které si do své nové ložnice vyberete, jsou tak vyrobeny ze stejného materiálu, tím pádem také stejné barvy a dekoru. Vyhnete se tak barevným odlišnostem při dokupování jednotlivých kousků zvlášť.

Ložnicová sestava Royal styl provence

Vše, co má dokonalá ložnice mít

Ložnicová sestava většinou obsahuje postel, skříně, komodu a dva noční stolky. Problémem není doplnit ji o toaletní stolek, praktického němého sluhu, zrcadlo, televizní či počítačový stůl – vše samozřejmě v jednotném stylu. A své příznivce si určitě najde i lavice před postel, třeba i s úložným prostorem.
U postelí je samozřejmostí volba rozměrů, případně variant s úložným prostorem či bez. A pro kvalitní spánek je i výběr matrací a roštů ve vaší režii.

Vyberte si, prosím

Velká škála barev, použitých materiálů a stylů. Moderna, retro, masiv nebo rustikál – výběr je jen na vás.
Před samotným výběrem nezapomeňte vzít v úvahu velikost a dispozice vaší nové ložnice, aby vše pasovalo tak jak má.

A navíc – pokud budete kupovat jednotlivé díly zvlášť, nejen, že nemusí ladit barevně či stylově, ale cenově pak takový nákup může přijít dráže, než při koupi všech kousků dohromady najednou.

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *