Kuchyňská linka organizovaná zásuvkami


Zpřehledněte si kuchyňskou linku pomocí zásuvek

Zná to snad každá hospodyňka – jdete si pro hrnec na polévku, a vyndat ze skříňky musíte i hrnce, které jsou před ním. A při úklidu nádobí celý kolotoč znova od začátku. Ohnutá záda, přerovnávání nádobí, brblání a ztráta drahocenného času. Říkáte si, že v nové kuchyni to bude jinak? Výborný nápad! Vaší jasnou volbou budou šuplíky.

Proč zásuvky?

Protože díky nim bude vaše nádobí přehledně urovnané, lehce dostupné a rychle k nalezení. Toto vše vám usnadní a zpříjemní vaření, protože vše budete mít snadno po ruce. Zásuvku vysunete celou a vidíte tak, co vše v ní máte a bez potíží si konkrétní předmět najdete a vyndáte.
Šetří tak i místo v kuchyňské lince, protože díky ní více nádobí a pomůcek srovnáte na menší plochu. Stačí vám tak menší kuchyň – ať už z čistě praktických, nebo prostorových důvodů.

Kuchyňská linka bílá vysoky lesk

Vše na svém místě

Do zásuvky je velice výhodné pořídit si kuchyňské organizéry. Dobře známé jsou příborové „rozdělovníky“, které udrží každý druh pěkně na svém místě. Ovšem nyní si můžete vybrat i z organizérů pro talíře, držáky ostrých nožů, a gurmáni ocení také zásuvkový systém pro kořenky.

Místo pro hrnce, talíře i potraviny

Díky maxi zásuvkám, můžete uložit talíře – oporou jim budou speciální zásobníky, dokonce ve variantě „vyskakovacího“ systému, kdy vždy první talíř povyskočí výš. Hrnce patří do nejnižší zásuvky pro svou váhu a zajistit je můžete držáky pro hrnce.

Specialitky mezi zásuvkami

Úzká zásuvka, v celé výšce linky, se zabudovaným organizérem, je ideálním místem pro čistící prostředky a další pomocníky.
Potravinové šuplíky, v kterých každá potravina díky zarážkám najde své místo. Jen pozor – umístit nejvýše jen do výšky očí, z důvodů praktických, ale také bezpečnostních.
A co třeba zásuvkový odpadkový koš? Žádný problém.

A že nevíte, co s nevyužitým rohem kuchyňské linky? Řešením je rohová zásuvka :)

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *