Komínové digestoře CATA a EMPIRE pro zdravé bydlení


Zdravé bydlení je všude tam, kde se nesrážejí páry v kuchyni nebo na oknech apod. Taktéž je nehezké ulpívání mastných částic na stěnách. Přicházejí na scénu kvalitní komínové digestoře CATA a EMPIRE, které spolehlivě zatočí s pachy, párou a mastnotou. Komínové digestoře jsou velmi účinné a moderní typy mají unikátní desénové zpracování. Ale, pozor –  mnohé dispoziční řešení kuchyní neumožňuje pořízení komínové digestoře, a proto před samotnou koupi odsavače par se poraďte s odborníkem. Komínové digestoře CATA a EMPIRE jsou na trhu v mnoha barvách a tvarech s různě použitým materiálem.

Moderní komínové digestoře CATA a EMPIRE 

Dnes se lidé při výběru komínové digestoře koukají především na design a cenu, přestože by se měli spíše zajímat o technické parametry – výkon a hlučnost, která by neměla přesáhnout 56dB (pro vyčerpávající informace o digestořích navštivte digestore.eu). Komínové digestoře CATA a EMPIRE se vyrábějí z nerezu a to v kombinaci se skleněnými a dřevěnými prvky. Mnozí výrobci velmi rádi používají Corian, zdokonalenou směs přírodních minerálů a čistého akrylového polymeru. Tento synteticky materiál jedinečně odráží potřeby moderního designu a je oblíbený pro svou všestrannost a krásu.  Trh nabízí dvě varianty odsávačů – odtahové komínové digestoře rohové nebo ke zdi a recirkulační vestavné, podvěsné a výsuvné, dále si můžete objednat také ostrůvkové a rustikální.
Komínové digestoře

Vysoce kvalitní komínové digestoře CATA a EMPIRE

Velmi oblíbená je španělská značka CATA a EMPIRE – privátní značka společnosti ČEKO IMPORT a.s., která kuchyňské digestoře vyrábí pouze z evropských komponentů s bezkonkurenčním poměrem užitková hodnota/cena. Od kvalitní komínové digestoře očekáváme – tichý chod, vysokou účinnost, dlouhou životnost, spolehlivost a poctivé řemeslné zpracování. A to je důvod, proč jsou komínové digestoře CATA a EMPIRE tak žádané.

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *