Kam na výstavu?


Stavíte nebo zařizujete dům? Zajímají vás nové trendy a vychytávky v úpravě zahrad? Potom by vás mohli zajímat výstavy z oblasti bydlení, zahrady a nábytku, které se u nás v nejbližších dnech uskuteční. Připravili jsme pro vás souhrn těch nejzajímavějších výstav, na kterých můžete nakoupit kvalitní a originální produkty, které jinde neseženete. Tak si je nenechte ujít!

Expo zahrada

HOBBY

Kdy? 13. 5. – 17. 5. 2015

Kde? České Budějovice – Výstaviště

Na co se těšit? Na této výstavě si každý najde to svoje. 24. ročník výstavy představí nářadí a zařízení pro hobby a zahradu a mnoho druhů rostlin a semen. Výstava neopemene ani oblasti stavebnictví, vytápění či klimatizace. Rovněž se zde můžete inspirovat ohledně zařízení a vybavení bytu či domu a dostání zde budou potřeby pro domácnost či elektrické spotřebiče.

Pro více informací: www.vcb.cz/kalendar/269-hobby

STAVÍME, BYDLÍME

Kdy? 15. 5. – 16. 5. 2015

Kde? Karlovy Vary – Dům kultury

Na co se těšit? Výstava je určena pro všechny, které zajímá stavebnictví či bydlení. Pokud si doma s něčím nevíte rady, určitě na výstavu doražte. Můžete se zde totiž poradit s odborníky v oboru a získat cenné rady od těch, kteří svému řemeslu opravdu rozumí. Chybět nebudou ani kvalitní výrobky a služby z oblasti bydlení, zahrady a stavebnictví.

Pro více informací: www.omnis.cz/akce/stavime-bydlime-karlovy-vary-72/

Nábytek z kartonu

DŮM A ZAHRADA LIBEREC

Kdy? 21. 5. – 24. 5. 2015

Kde? Liberec – Výstaviště

Na co se těšit? Jestliže se chcete dozvědět, jak na úpravu a zařízení interiéru či exteriéru, nebo vás zajímají novinky v oblasti potřeb pro zahrádkáře, je tato výstava to pravé pro vás. Hlavními tématy budou stavební materiály, rodinné domy na klíč, chalupy, potřeby pro zahrádkáře, ale také domácí potřeby a elektrospotřebiče, nábytek, bytové doplňky a hobby činnost. Na 11. ročníku prodejní a kontraktační výstavy se určitě nebudete nudit.

Pro více informací: http://vystavy.diamantexpo.cz/kalendar/dum-a-zahrada-liberec/

FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH

Kdy? 22. 5. – 24. 5. 2015

Kde? Frýdek-Místek – Hala Polárka

Na co se těšit? V pořadí již 9. veletrh stavebnictví, bytového zařízení, zahradnictví a hobby nabízí širokou škálu zajímavých produktů, služeb a vystavovatelů. Pro mnoho lidí jistě lákavým tématem budou úspory energie a zároveň ekologické způsoby získávání tepla. Dozvíte se zde také například o nábytku pro zdravý a kvalitní spánek a nebudou chybět ani bytové doplňky, dveře, různé typy podlah a mnoho dalšího.

Pro více informací: http://www.omnis.cz/frydecko-mistecky-veletrh-v-nove-hale-polarka-a50/

Květy růží

RŮŽOVÁ ZAHRADA 2015

Kdy? 11. 6. – 14. 6. 2015

Kde? Výstaviště Lysá nad Labem

Na co se těšit? 5. ročník celostátní výstavy růží a letních květin a zahradnické trhy nabídne stovky řezaných i hrnkovaných růží. Těšit se můžete také na další květiny a zelené rostliny na ploše 1 440 m2. Součástí výstavy budou také zahradnické trhy, kde si mohou návštěvníci koupit samotné rostliny, ale také potřeby pro dům a zahradu.

Pro více informací: www.vll.cz/veletrh-207

 

Vybrali jste si nějakou z výstav? Pokud se na některou vypravíte, podělte se s námi o vaše zážitky a dojmy v diskuzi.

Použité foto:

Denis Vahrushev CC BY 2.0

Preston Rhea CC BY 2.0

Clyde Robinson CC BY 2.0

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *