Inline brusle


Inline brusle – sport, zábava i odpočinek

Sluníčko a příjemně teplé dny nás vyhání ven do přírody. Někteří se rádi jen tak prochází, jiní preferují akčnější trávení volného času. Je jedno, jestli patříte do první či druhé skupiny, inline brusle totiž představují celou řadu využití. Nabízí totiž rychlost, dobrodružství i adrenalin, ale zároveň také plynulost pohybu a klid. Záleží jen na vás, co si vyberete.

Inline brusle

Nabírejte kondici a užijte si legraci

Inline bruslení je relativní mladý sport, který si však poslední roky získal velkou oblibu v celém světě. Rozhodně se nenechte mýlit, že kolečkové brusle patří pouze na dětskou nohu. Na inline bruslích je skvělé především to, že je to sport určený pro všechny generace, takže vám mohou zajistit příjemný rodinný výlet, a to i s menšími dětmi. Nepotřebujete k tomu žádný speciální trénink nebo fyzičku. Stačí jen si udržet rovnováhu a směle do toho. Brusle mohou svému nositeli sloužit také jako docela rychlý prostředek k přepravě. To chce, ale zařadit pořádnou rychlost, což už vás bude nějaké to úsilí stát. Kondiční varianta bruslení je však čím dál oblíbenější a věnuje se jí stále více lidí. Pokud se tomuto sportu poctivě věnujete, nejen, že spálíte spoustu kalorií, ale vybudujete si také svalovou hmotu a získáte kondici. Což je v kombinaci s pobytem na čerstvém vzduchu ideální řešení.

Dámské inline brusle

Jaké mají využití?

Na inline bruslení je pravděpodobně největší výhodou to, jak snadno ho můžete propojit s jinými sporty. Kromě hraní hokeje či jiných sportů na nich můžete jezdit spolu s kočárkem, se psem či ruku v ruce s vaší drahou polovičkou nebo dětmi. Nebo si můžete vyjet o samotě vyčistit si hlavu a zapomenut na všechny starosti. Chcete-li vyzkoušet něco více vzrušujícího, možná bude pro vás tím pravým free style bruslení. Fantazii se opravdu meze nekladou. V dnešní době je nabídka opravdu široká. Existují brusle rekreační, závodní, fitness, hokejové, brusle na rychlobruslení či např. freestyle brusle. Některé jsou dokonce vyráběné jako univerzální brusle a mají dva vyměnitelné podvozky, což je velmi praktické a finančně výhodné řešení. V zimě tak můžete kolečka vyměnit za zimní nůž a vyrazit na led.

Jezdíte na inline bruslích nebo se k tomu chystáte? Nebo dáváte přednost chození „po svých“?

Inline bruslař Paříž

Použité fotografie:

Ampla.cz

David Dennis CC by 2.0

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *