3 pomocníci, kteří vám v kuchyni nesmí chybět


Kdo by si rád nedal ke snídani teplou a křupavou topinku, na svačinu zase sendvič plný nejlepších laskomin a chuť na párek v rohlíku má občas každý z nás, a ocitne se tak na chvíli zpátky v dětských letech. Pořiďte si kuchyňské pomocníky, kteří zpestří vaše snídaně, svačiny i večeře.

Je libo párek v rohlíku?

Pokud vám doma pobíhají vaše ratolesti, tahle skvělá vychytávka je jistě potěší a vám ulehčí práci. Děti párky v rohlíku přímo zbožňují, takže jim budete moci udělat radost kdykoli a navíc ušetříte i nějakou tu korunu. Párky si koupíte kvalitní, a víte co svým dětem dáváte. Stačí rohlík rozpéct na nerezovém rozpékači, na který jej bezpečně napíchnete a nemusíte díru do rohlíku složitě dlabat třeba vařečkou. V nádobce si párky ohřejete a můžete udržovat teplé pro přípravu dalších várek, protože u jednoho vaše děti rozhodně nezůstanou. Kečup, hořčice, nebo jen tak, to už je jen na vaší fantazii. Vyrobíte si domácí párky v rohlíku za pár korun a vaše děti budou nadšené.

 

Ke snídani topinka jedna báseň

Topinkovač nejvíce oceníte po ránu, kdy si plátky toustového chleba, či krajíce klasického chleba vložíte do toustovače a můžete se jít třeba oblékat. Hotové topinky díky automatické funkci po opečení samy vyskočí a nespálí se vám. Samozřejmě můžete použít i funkci stop a udělat si svou oblíbenou topinku světlejší. Prohřát můžete díky nádstavci i klasický rohlík či rozmrazit pečivo. Pak jen stačí namazat oblíbenou pomazánkou, marmeládou, máslem nebo jen křupavě přikusovat třeba k jogurtu. A strach z drobků také nemusíte mít – díky mističce na drobky, která je součástí topinkovače, máte uklizeno mávnutím kouzelného proutku.

Topinkovač Professor

Sendvič pro každého

Díky sendvičovači vykouzlíte skvělou snídani, svačinu na doma i do školy. Sendviče výborně chutnají teplé i studené. Sendvičovač můžete vybírat nejen dle ceny a značky, ale také dle toho, jaký tvar vám vykouzlí a pečivo rozdělí na trojúhelníky nebo čtverce. Dokonce naleznete i dětské motivy, ale také přístroj jen jako jeden velký plát, který vám umožní vložit i klasické krajíce chleba. Náplně už jsou jen a jen na vaší fantazii – sýrové, salámové, sladké i s rybí pomazánkou.
Samozřejmostí je nepřilnavý povrch, ale my vám poradíme jednoduchý trik, jak si údržbu úplně zjednodušit. Stačí vložit na pečící plochy pečící papír a teprve pak pečivo. Uklizeno máte v mžiku, všechny drobky a náplň, která vám případně přeteče, zůstane na papíře, který jednoduše vyhodíte.

Sendvičovač

Přidejte svůj názor

komentářů

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *